Mēs atbalstām

Atbalstām biedrības "Dāvā Sapni" akciju

Atsaucoties biedrības „Dāvā Sapni” aicinājumam, 2012. gada 7. decembrī mēs piedalījāmies Labdarības vakariņās, lai tādējādi atbalstītu Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas jaunāko projektu - Agrīnās intervences un rehabilitācijas centra izveidi bērniem ar garīgās attīstības un uzmanības traucējumiem.

Labdarības vakariņām bija trīs krāšņi vadmotīvi – dzīvā virtuve, dzīvā mūzika un dzīvā labdarība. Par dzīvo virtuvi gādāja pazīstamais šefpavārs Mārtiņš Rītiņš, kurš bija arī šo labdarības vakariņu goda patrons. Viņš kopā ar saviem audzēkņiem - šobrīd jau patstāvīgi strādājošiem Latvijas labāko restorānu pavāriem - viesu acu priekšā gatavoja un pasniedza dažādus pavārmākslas šedevrus. Pasākuma patronese mūziķe Linda Leen sniedza izsmalcinātu dzīvās mūzikas priekšnesumu, savukārt dzīvās labdarības izsolē un loterijā ikvienam viesim bija iespēja papildus atbalstīt vakara galveno mērķi, iegādājoties mākslas un dizaina priekšmetus, laimējot ceļojumus un iegādājoties citas balvas.

Pateicoties pasākuma apmeklētāju atsaucībai, vakariņu ietvaros tika saziedoti 10 800,50 lati, kas ļaus uzsākt Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas jaunā rehabilitācijas centra attīstību.

"Apprime" patiesi priecājas par iespēju piedalīties sapņa dāvāšanā simtiem Latvijas bērnu.

12.12.2012Atpakaļ